Sprzedawca w butiku Parfois w Poznaniu

Parfois

Poznań, wielkopolskie

Parfois

Od: Parfois
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

PARFOIS jest liderem sprzedaży sektora modnych dodatków dla kobiet oraz biżuterii, posiadającym ponad 500 sklepów w 50 krajach. W związku z dynamicznym rozwojem marki na polskim rynku poszukujemy osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA
Poznań- Galeria Malta/Półwiejska
Nr ref.: PZN/SP/0515

Oczekiwania i wynikające z nich obowiązki:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży retail),
- zdolności sprzedażowe oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
- pozytywne nastawienie,
- zaangażowanie i odpowiedzialność,
- komunikatywność

Oferujemy:
- pracę na pół etatu w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
- pracę w młodym zespole,
- miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"