SPRZEDAWCA STOISKA MIĘSNEGO

Stokrotka Sp. z o.o.

Suwałki , podlaskie

Opis stanowiska pracy

Stokrotka sp. z o.o. - jesteśmy polską firmą, działającą na rynku od 1994r. Mamy sieć ponad 300 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własne magazyny logistyczne. Zatrudniamy powyżej 7500 osób (w centrali w Lublinie ponad 400) i nadal dynamicznie się rozwijamy. Stawiamy na wartości, które określają nas i naszych pracowników jako zgrany zespół mający wspólny cel. Więcej o nas na naszej stronie internetowej.

Obecnie do naszych sklepów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jako Sprzedawca Stoiska Mięsnego będziesz odpowiedzialny za:

  • Stosowanie standardów firmy w zakresie: Obsługi klienta, Zatowarowania i ekspozycji towarów
  • Obsługę urządzeń na stoisku mięsnym (np. krajalnica, stekownica)
  • Sprawdzanie terminów przydatności do spożycia
  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w pracy z asortymentem mięso-wędliny (mile widziane)
  • Aktualnych badań dla celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich wyrobienia)
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Uczciwości i chęci do pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (pełen lub część etatu)
  • Stabilność zatrudnienia
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość awansu wewnętrznego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: Paczki Mikołajkowe dla dzieci, Bony zakupowe na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia
  • Dofinansowanie kart sportowych, wyprawek szkolnych
  • Zapomogi, przyznawane pracownikom mającym trudną sytuację finansową lub rodzinną

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV.

Gwarantujemy poufność. Odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Wysłanie aplikacji na to ogłoszenie oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez "Stokrotka" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin), zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182). Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych. Jeżeli nie wyraża Pani/Pan takiej zgody, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to ogłoszenie.

Prezentacja firmy

Stokrotka Sp. z o. o. – jesteśmy siecią handlową obecną na Polski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta