Sprzedawca stacjonarny - elektronarzędzia

F.P.H.U. San-Pol

Rzeszów, 35-105, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma San-Pol zatrudni sprzedawcę stacjonarnego - branża elektronarzędzi i maszyn budowlanych

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie kompleksowa obsługa Klientów w naszym salonie stacjonarnym, polegająca m.in. na doradztwie i sprzedaży produktów z oferty.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość elektronarzędzi i maszyn budowlanych, a zwłaszcza nowości,
• Znajomość obsługi komputera,
• Wysoka kultura osobista,
• Łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, otwartość, komunikatywność,
• Inicjatywa i determinacja w działaniu,
• Samodzielność w działaniu,
• Energia i zaangażowanie.
Oferujemy:
• Pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
• Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• Umowę o pracę.

(CV list motywacyjny), wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować drogą elektroniczną na adres e-mail
Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości – „SP Rzeszów”

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlowo-usługową zajmującą się w głów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie