Sprzedawca / sprzedawczyni

Hogl Shoe Fashion Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Do naszego sklepu HÖGL w Galeria Mokotów Warszawa poszukujemy od zaraz w pełnym oraz w niepełnym wymiarze godzin

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Zapewnienie klientom wyjątkowej atmosfery zakupu,
  • Aktywne doradztwo dla klientów nowych i stałych,
  • Kompetentna prezentacja towaru, marki i strategii przedsiębiorstwa,
  • Osiąganie celów indywidualnych oraz znaczący wkład w osiąganie wyników przez cały zespół. Zgłaszanie pomysłów dotyczących udoskonalania jakości obsługi,
  • Przyjmowanie towaru i jego kontrola, inwentaryzacja i magazynowanie, składanie dodatkowych zamówień i przyjmowanie reklamacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży obuwia lub odzieży,
  • Doświadczenie w obsłudze kasy, zarządzaniu towarem oraz jego magazynowaniem,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych informacji,
  • Umiejętność związania klienta ze znaną marką,
  • Sympatyczne podejście do klienta i schludny wygląd,
  • Zdolności komunikacyjne,
  • Odpowiedzialność za optymalną prezentację produktu, porządek i dopracowanie wszelkich detali w sklepie,
  • Otwartość i zdolność szybkiego nawiązywania kontaktów, cierpliwość i gotowość do działania, dyskrecja i umiejętność słuchania.
  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego i/lub chińskiego

Korzyści:

Rozwój w oparciu o stałą ocenę pracy dokonywaną na podstawie jasno sprecyzowanych kryteriów. Możliwość kształtowania wizerunku sklepu oraz marki. Oferujemy oraz wspieramy rozwój i awans w obrębie przedsiębiorstwa. Atrakcyjny rabat pracowniczy oraz system premii.