Sprzedawca / Specjalista ds. Turystyki

Events Center Creative Agency

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z otwarciem nowego Biura Podróży, poszukujemy pracownika/stażystę na stanowisko Sprzedawcy / Specjalista ds. Turystyki

Wymagania:

  • mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego MERLIN X,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży turystycznej,
  • miła aparycja, pozytywne nastawienie i determinacja w osiąganiu celów
  • sprzedażowych
  • dyspozycyjność
  • znajomość geografii
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • ciekawość świata i chęć poznawania nowych miejsc
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • znajomość j. angielskiego – w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa (docelowo umowa o pracę) + prowizja od sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym projekcie w branży turystycznej.
  • Uczestnictwo w wyjazdach studyjnych i szkoleniach w najciekawszych miejscach świata. Pracę w miłej atmosferze w młodym, zgranym i bardzo ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem serwisu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Kreatywną, która podejmie się każdego wyzwania!<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca dla studenta