Sprzedawca/Specjalista ds. obsługi klienta

Fabryka Naukowców Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznych osób, do sprzedaży klocków LEGO w Parku Śląskim w godzinach porannych lub popołudniowych (również w weekendy). Praca od zaraz na okres 2 miesięcy.

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

Obsługa klientów w sklepie z LEGO zgodnie ze standardami firmy, w tym:

sprzedaż klocków LEGO
dbałość o prawidłową ekspozycję towaru,
budowanie długofalowych relacji z klientami,
utrzymanie porządku na sali sprzedaży
raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:

wykształcenie minimum średnie,
wysoką komunikatywność oraz wysoką kulturę osobistą,
bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
nastawienie na realizację celów,
pozytywną energię,
otwartość na zmiany,
samodzielność w wykonywaniu zadań.

Mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży.

W zamian oferujemy:

stabilność zatrudnienia,
dobrą atmosferę,
dynamiczne środowisko pracy,
umowę zlecenie z podstawą + system prowizyjny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prezentacja firmy

Fabryka Naukowców już od ponad 7 lat zajmuje się innowacyjną, pozaszkoln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie