Sprzedawca słów i doznań - Sprzedawca książek

DM Sorus Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Prowadziłeś już sprzedaż w internecie? Fascynuje Cię słowo pisane? Nie boisz się ciężaru tradycyjnej drukowanej książki? Lubisz liczyć? Zostań sprzedawcą książek!

Zapraszamy Cię do zespołu naszego wydawnictwa, z którym kojarzy się nieodmiennie postać wybitnego polskiego reportażysty Kazimierza Nowaka, który w okresie międzywojennym odbył swoją słynną 5-letnią wędrówkę przez Afrykę. Najważniejszą dla nas grupę książek, które wydajemy stanowią książki podróżnicze. Oprócz tego wydajemy również reportaże, beletrystykę, poezję oraz inne książki.

Wydawane przez nas tytuły dostarczamy do hurtowni i księgarń w całej Polsce. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną w sklepach internetowych oraz na imprezach podróżniczych i targach książek.

Jeśli chcesz wpłynąć na rynek czytelniczy (nie tylko w Polsce), dołącz do naszego zespołu i stań się naszym sprzedawcą mocnych słów i intensywnych doznań!

Zakres obowiązków:

* obsługa zamówień książek (hurtowa i detaliczna), czyli fakturowanie, pakowanie i wysyłka;

* informowanie odbiorców hurtowych i detalicznych o nowych tytułach;

* przyjmowanie dostaw z drukarń;

* dbanie o stan magazynowy;

* wsparcie organizacji stoiska i sprzedaży na imprezach branżowych;

* rozwijanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami hurtowymi.

Korzyści jakie odniesiesz w pracy z nami:

* znajdziesz się w środku fascynującego rynku wydawniczego;

* poznasz wiele ciekawych książek (podróżniczych, reportaży, beletrystyki i innych), których będziesz jednym z pierwszych czytelników;

* nauczysz się korzystać z narzędzi do sprzedaży internetowej;

* poznasz narzędzia do zdalnej pracy grupowej;

* utrzymasz dobrą kondycję fizyczną ;)

Sposób pracy:

Praca w większości na miejscu w biurze w Poznaniu (Wilda), w małym stopniu również zdalnie oraz kilka razy w roku (w weekendy) na imprezach branżowych w całej Polsce. Na początek pół etatu, docelowo cały etat.

Napisz do nas dlaczego chcesz dołączyć do zespołu naszego wydawnictwa, dołącz CV i czekaj na pozytywną odpowiedź.

Zapewniamy, że u nas nigdy nie będziesz się nudzić. Poznasz wiele interesujących książek i będziesz mieć bezpośredni kontakt z ich czytelnikami. Wykorzystasz swoje połączone umiejętności techniczne i komunikacyjne. Z jednej strony będziesz odkrywać nieznane “lądy” tworzone przez słowa pisarzy, a z drugiej przekazywać je dalej w formie informacji oraz w fizycznej, już wydrukowanej, postaci.

Wymagania

- doświadczenia w jakiejkolwiek formie sprzedaży internetowej;
- umiejętności w posługiwaniu się różnymi narzędziami internetowymi (szczególnie narzędziami Google);
- pasji do literatury (szczególnie mile widziana pasja do literatury podróżniczej).

Mile widziane doświadczenie w pracy w branży wydawniczej.

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku wydawniczym już od 1991 r. Początkowo zajmowaliśmy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo