Opis stanowiska pracy

Grupa Polmotor to rodzinna firma z tradycjami, obecna na rynku motoryzacyjnym od ponad 21 lat. Oferuje produkty marek Kia Motors, Nissan, Subaru, Renault, Dacia na wyłączność w całym woj. Zachodniopomorskim.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW

Główne zadania:

- sprzedaż nowych i używanych samochodów,

- realizacji planów sprzedażowych pozyskiwanie nowych klientów,

- aktywna praca z bazą klientów CRM,

- aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie własnej bazy kontrahentów,

- reprezentowaniu salonu w targach motoryzacyjnych i imprezach branżowych.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B,

- wykształcenie minimum średnie,

- doświadczenie w handlu,

- umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i prowadzenie negocjacji handlowych,

- dobra znajomość rynku lokalnego,

- umiejętność pracy w zespole,

- duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,

- łatwość nawiązywania kontaktów i budowaniu relacji interpersonalnych,

- doświadczenie lub znajomość branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę,

- możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

- motywacyjny system wynagrodzeń,

- umowa o pracę.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

GRUPA POLMOTOR funkcjonuje na zachodniopomorskim rynku od 1994 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta