Sprzedawca samochodów używanych

Polski HR Doradztwo Personalne

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko

Sprzedawcy Samochodów Używanych

Opis stanowiska:

- Aktywna sprzedaż samochodów osobowych

- Aktywne pozyskiwanie samochodów używanych

- Nawiązywanie kontaktów z klientami

- Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

- Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe

- Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

- Znajomość skutecznych technik sprzedaży

- Nastawienie zadaniowe

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- Prawo jazdy kat. B

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

- Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

Prosimy o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma HR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management