Sprzedawca – pracownik stacji paliw

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

• Obsługa klientów

- Realizacja operacji gotówkowych i bezgotówkowych,

- Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych,

- Pomaganie w nalewaniu paliwa Klientowi, gdy zaistnieje taka potrzeba,

• Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

• Prace magazynowe

- Metkowanie towarów,

- Układanie towarów na półkach zgodnie ze standardami Klienta,

• Sprzedaż towarów

- Dbanie o stan towarów i ich wygląd w sklepie

- Dbanie o dostępność oferty handlowej

Oferujemy:

-Umowy o pracę tymczasową podpisywana z Interkdra Sp. z o. o,

-Pracę na pełen etat w trybie 3-zmianowym ,

-Comiesięczny grafik ustalany z kierownikiem – możliwość pogodzenia pracy ze studiami zaocznymi,

-Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatkowych premii,

-Możliwość stałej współpracy i zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,

-Możliwość podniesienia kwalifikacji – nie wymagamy doświadczenia,

Wymagania:

-Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia,

-Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

-Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej,

-Chęć do pracy,

-Komunikatywność i otwartość,

-Uczciwość,

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.