Sprzedawca - praca w weekendy

InterKadra Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Interkadra, wpisana do KRAZ pod nr 3372 obecnie dla swojego stabilnego Klienta sieci hipermarketów i supermarketów spożywczych poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Sprzedawca/kasjer – praca w weekendy

Praca dla uczniów i studentów z elastycznym grafikiem!
Nie wymagamy doświadczenia!!!

Oferujemy pracę w marketach w kilku lokalizacjach do wyboru!

Obowiązki na stanowisku:
- obsługa kasy fiskalnej oraz obsługa klientów.

Wymagamy:
- książeczki sanepidowskiej,
- dyspozycyjności min. 2 dni w tygodniu,
- pozytywnego nastawienia do klienta (wymóg konieczny).

A w zamian gwarantujemy Ci:
- możliwość pracy w dowolnych dniach i dowolnych godzinach (grafik ustalamy z tygodnia na tydzień na podstawie zgłaszanej przez Ciebie dyspozycyjności),
- szkolenie kasjerskie przygotowujące do pracy,
- przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
- dodatkowe premie, konkursy i bonusy.

Jeśli zainteresowała Cię oferta prześlij swoje CV na adres mailowy lub zadzwoń , a opowiem o szczegółach.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie