Sprzedawca pojazdów osobowych i dostawczych

P.W. MGC Auto

43-170 Łaziska Górne, śląskie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Specjalista ds.sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych z doświadczeniem minimum 2 lata, biegła znajomość języka angielskiego oraz znajomość drugiego języka (niemiecki, włoski, francuski, rosyjski) w stopniu podstawowym, prawo jazdy kat.B.

Do zadań pracownika będzie należeć::
Sprzedaż samochodów używanych
Jazda próbna z Klientem
Przekazanie informacji i dokumentacji i parametrów samochodu
Dbanie o ekspozycje samochodów
Umiejętność wprowadzania samochodów na strony internetowe.

Wymagania

Prawo jazdy kat. B
Minimalne doświadczenie jako sprzedawca pojazdów: 2 lata
Znajomość 2 języków obcych (w tym biegła znajomość języka angielskiego)
Minimalne wykształcenie: średnie
Zaangażowanie i samodzelność

Prezentacja firmy

Nazywam się Mariusz Gruchel, jestem właścicielem firmy MGC. Jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 200PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie