EKO-Tank Sp. z o.o.

Sprzedawca Paliw

Od: EKO-Tank Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Słubice, Oś. Przemysłowe

EKO-TANK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Osiu poszukuje wykwalifikowanych kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów zgodnie z przyjętymi standardami, procedurami, umowami,
  • należyta i umiejętna obsługa urządzeń i narzędzi,
  • obsługa kasy fiskalnej i programu magazynowego, sporządzanie raportów fiskalnych dobowych i okresowo-miesięcznych, wydruku dokonanych transakcji karta płatniczą,
  • wystawianie faktur (gotówkowe, zbiorcze) i dokumentów sprzedaży (WZ, RW, MM), przyjmowanie dostaw towarów oraz paliw zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • merchandising asortymentu na sali sprzedaży oraz doradztwo w zakresie jego sprzedaży,
  • dbanie o estetyczny wygląd stacji oraz o porządek na całym terenie.

Wymagania:

  • doświadczenie w handlu,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziane uprawnienia LPG,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 12 godzinnym,
  • komunikatywność i umiejętności sprzedażowe,
  • uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność organizacji pracy własnej.

Kandydatom oferujemy:

  • dobre warunki pracy,
  • atrakcyjne premie,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość korzystania z zakładowych ośrodków wypoczynkowych nad Zalewem Koronowskim oraz nad Wdą.