EKO-Tank Sp. z o.o.

Sprzedawca Paliw

Od: EKO-Tank Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dolna Grupa / Osie

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia i sprawna obsługa klienta,
  • należyta i umiejętna obsługa urządzeń i narzędzi,
  • sporządzanie raportów fiskalnych dobowych i okresowo-miesięcznych, wydruku dokonanych transakcji karta płatniczą, właściwie przyjęcie dokumentów zakupu i sprzedaży (także WZ)

Wymagania:

  • doświadczenie w handlu,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • mile widziane uprawnienia LPG,
  • komunikatywność.

Kandydatom oferujemy:

  • dobre warunki pracy,
  • wymiar etatu dopasowany do potrzeb pracownika (możliwość w niepełnym etacie),
  • możliwość pracy weekendowej,
  • atrakcyjne premie,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość korzystania z Gzella Fitness Center oraz zakładowych ośrodków wypoczynkowych nad Zalewem Koronowskim oraz nad Wdą.