Sprzedawca Oprogramowania

Varico

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Varico ma 27 lat tradycji. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla MŚP oraz wdrożeniami IT u naszych klientów. Od roku 2000 posiadamy certyfikat jakości zgodny z normą ISO 9001. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu i oddział w Bydgoszczy. Zatrudniamy łącznie ponad 25 osób. Stale współpracuje z nami kilka tysięcy klientów. Nasze wartości: zaufanie, zaangażowanie, niezależność i bliski kontakt.

Wymagania

Osoba na tym stanowiska odpowiedzialna będzie za:

  • Telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Prezentowanie produktów, usług i rozwiązań,
  • Analizowanie potrzeb obecnych klientów i dopasowywanie do nich odpowiednich elementów z oferty firmy,
  • Sprzedaż i późniejsza obsługa posprzedażna klienta,
  • Podejmowanie inicjatyw wewnątrz-organizacyjnych zwiększających efektywność działań sprzedażowych,
  • Współpracę z innymi działami.

Umiejętności:

  • Dynamika działania,
  • Umiejętność składnego prowadzenia rozmowy telefonicznej,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Umiejętność prowadzenia spotkań handlowych,
  • Aktywność w działaniu i sumienność,
  • Mile widziana znajomość branży księgowej/rachunkowej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Praca w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Wynagrodzenie podstawa + prowizja od uzyskanej sprzedaży + nagrody kwartalne,
  • Narzędzia pracy: laptop, komórka firmowa.

Prezentacja firmy

Varico ma ponad 27 lat tradycji. Jesteśmy kompleksowym dostawcą r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing