Sprzedawca oferty cukierni

ADC Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy pracownią cukiernicza w fazie startu.

Do naszego rodzinnego zespołu poszukujemy osoby, która wyraża pasję do słodkości robionych w tradycyjny sposób, bez stosowania dodatków ulepszających.
Chcemy aby osoba posiadała naturalną lecz popartą praktyką, zdolność przekonywania klientów do dedykowanych produktów cukierniczych.Osoba, która do nas dołączy, sama zaplanuje metody, czas i sposób sprzedaży. Nie wymagamy pracy w określonych godzinach, liczy się dla nas efekt końcowy i satysfakcja naszych klientów z obsługi sprzedażowej i posprzedażowej. Osoba będzie odpowiadała za realizację planu sprzedaży na terenie Warszawy i bliskich okolic. Będzie awansować wraz z rozwojem naszej organizacji. Jesteśmy otwarci na wszystkie formy zatrudnienia, warunki finansowe i dodatki poza finansowe są do uzgodnienia.
Zgłoszenia z krótkim uzasadnieniem własnej kandydatury proszę nadsyłać klikając na klawisz aplikacji.

Wymagania

doświadczenie w sprzedaży lub telesprzedaży
znajomość cukiernictwa oraz gastronomii warszawskich ( kawiarnie) będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią ADC Consulting, organizacji zajmującej się dosta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing