Sprzedawca Motocykli marki Ducati

AF Motors

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli Twoją pasją są motocykle i posiadasz zmysł handlowca, mamy dla Ciebie idealną pracę. W związku z rozwojem firmy AF Motors Autoryzowanego dealera Ducati w Toruniu poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Sprzedawca Motocykli marki Ducati.
Sprzedawca części zamiennych i akcesoriów Ducati.

Z naszej strony zapewniamy:
• pracę w zgranym i stabilnym zespole,
• dynamiczną i ciekawą pracę, pełną wyzwań,
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania doświadczenia.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• znajomości rynku motocyklowego oraz marki Ducati,
• indywidualnego podejścia do klienta,
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
• wysokiej kultury osobistej,
• dobrej organizacji pracy,
• dobrej znajomości obsługi komputera oraz programów biurowych,
• biegłej znajomości języka angielskiego,
• umiejętności pracy w zespole,
• wykształcenia min. średniego (mile widziane techniczne),
• prawa jazdy kategorii A i B.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jeśli Twoją pasją są motocykle i posiadasz zmysł handlowca, mamy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie