Profi Credit Polska S.A.
PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Jesteś ambitny? Masz doświadczenie w sprzedaży?

Chcesz się rozwijać zawodowo?

Chcesz pracować jako manager?

Masz doświadczenie w innej branży? Nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy.

Mamy dla Ciebie odpowiednie stanowisko.

Międzynarodowa firma finansowa Profi Credit Sp. z o.o., działająca na rynku polskim od 2004 r. poszukuje osób na stanowisko:

Sprzedawca/Manager/Lider grupy

Miejsce pracy: Poznań, Leszno, Ostrów, Gniezno, Piła, Konin

Opis stanowiska:

  • Realizacja i nadzór nad planem sprzedaży podległej grupy
  • Zarządzanie przedstawicielami
  • Pozyskiwanie i rekrutacja nowych osób do Twojej grupy – Ty decydujesz z kim pracujesz
  • Szkolenie pracowników w zakresie produktu oraz obsługi klienta
  • Motywowanie grupy do realizacji powierzonych zadań
  • Współpraca z Menedżerem Sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Rzetelność, komunikatywność, entuzjazm
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy własnej i grupy
  • Zdolność myślenia analitycznego
  • Znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą mile widziane, ale niekonieczne

Oferujemy:

  • Przygotowanie do pracy – wewnętrzny system wdrożenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy adekwatne do stanowiska
  • Elastyczna forma zatrudnienia – sam wybierasz!
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)
  • Liczne konkursy i systemy motywacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i LM klikając w przycisk aplikowania.