Sprzedawca - Magazynier

In Person

Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
- sprzedawca - magazynier

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w / w stanowisku należeć będzie m.in. :
- obsługa sprzedaży hurtowej/detalicznej,
- przyjmowanie i realizowanie zamówień odbiorców,
- sporządzanie i nadzór zleceń zakupu do dostawców,
- sporządzanie ofert handlowych,
- obsługa magazynu (przyjmowanie/wydawanie towaru/przygotowywanie wysyłek)
- doradztwo techniczne

Wymagania

- wykształcenie: min. średnie, mile widziane wyższe techniczne,
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy kat.B
- biegła znajomość komputera
- dyspozycyjność
- komunikatywność

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą z 15 letnim doświadczeniem. Naszymi klientami są zarówno ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie