Sprzedawca/magazynier

LeasingTeam Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy sprzdawców- magazynierów do sklepu TOYS R"US" w Galerii Olimp w Lublinie.

Wymagania

Wymagania:
- Pełna dyspozycyjność,
-Wykształcenie min. średnie,
- Umiejętność pracy w zespole,
-Punktualność,
- Otwartość na klienta,
-Komunikatywność i śmiałość w kontaktach międzyludzkich.
-Znajomość obsługi kasy fiskalnej.

Oferta:
-Praca w młodym, dynamicznym zespole,
-Wymiar etatu ok 0,75 (ok. 130rbh) z możliwością zwiększenia,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
-Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
-Stawka godzinowa 10zł brutto za każdą przepracowaną godzinę, która zostanie zwiększona po dwóch miesiącach pracy.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie