Sprzedawca-Magazynier w hurtowni BHP

ARTIM

OŁAWA, dolnośląskie

ARTIM

Od: ARTIM
Miejsce pracy: OŁAWA

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka

ARTIM

ARTIM jest istniejącym od wielu lat na rynku liderem w branży BHP oferującym kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw środków ochrony indywidualnej i odzieży roboczej do zakładów pracy oraz firm usługowych. Od samego początku istnienia stawialiśmy na profesjonalizm obsługi Klienta, jakość oferowanych towarów oraz rzetelność wykonywanych usług.
Swoją uznaną pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim terminowości dostaw
oraz budowaniu dobrej relacji z Klientem.

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków Sprzedawcy-Magazyniera należeć będzie między innymi:

  • Rozpoznawanie rynku pod względem oczekiwań klientów zainteresowanych zakupami środków BHP
  • Udzielanie informacji klientom o towarach i usługach oraz o warunkach i formach sprzedaży
  • Pomoc nabywcy w dokonaniu wyboru towarów
  • Przyjmowanie zamówień, przygotowanie zamówionego towaru w celu dostarczenia go do klienta, wystawianie faktur
  • Przyjmowanie towarów do magazynu i wydawanie towarów z magazynu na podstawie odpowiedniej dokumentacji
  • Układanie, rozmieszczanie towarów na wyznaczonej powierzchni i ich zabezpieczenie
  • Przygotowanie produktów do sprzedaży (sortowanie, układanie, przygotowanie logo i umieszczanie na produktach itp.)
  • Czynny udział w pracach inwentaryzacyjnych
  • Obsługa automatycznych maszyn wydających do artykułów BHP
  • Sprzedaż przez Internet

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość gospodarki magazynowej
  • Podstawowa znajomość ogólnych zasad handlu
  • Kreatywność, dyspozycyjność, chęć do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia branżowe)
  • Niezbędne narzędzia do pracy na wybranym stanowisku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ARTIM