Sprzedawca/kucharz

CS Select SL

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy w Niemczech sprzedawca/kucharz

Jesli lubisz pracować z ludźmi, masz ochotę zamieszkać w Niemczech, posiadasz prawo jazdy (najlepiej C1), chęci do pracy, to jest Twoja szansa.

Znana firma niemiecka z 25 letnim doświadczeniem w obsłudze barów szybkiej obsługi, poszukuje osobę na stanowisko sprzedawca/kucharz, stanowisko mobilne. Bez ograniczeń wiekowych, od 18 lat +

Praca wykonuje się w samochodzie, furgonecie znajdującej się w centrach handlowych, stadionach piłkarskich, i miejscach publicznych. Każdego dnia punkt sprzedaży jest inny lecz każdego tygodnia wykonuje się tę samą trasę aby zachować lojalność wobec klientów.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego minimum A2. (j. francuskiego B1 jezeli interesuje cie praca w okolicy Aachen),
  • Prawo jazdy C1 ,
  • Dobra znajomość urządzeń kuchennych ( frytkownica, grill, etc)
  • Chęci do pracy jako sprzedawca/kucharz,
  • Zamiłowanie do pracy z ludźmi, życzliwość w stosunku do klienta oraz dobry sprzedawca,
  • Nienaganna dbałość o czystość

Oferujemy:

  • Praca 4/5 dni w tygodniu
  • Wynagrodzenie: 15% od sprzedaży miesięcznej, zapewnione minimum 1.500 euro brutto miesięcznie
  • 6 euro dieta dzienna
  • Jednolita odzież robocza zapewniona przez firme
  • Pralnia codzienna odzieży roboczej
  • 25 dni wakacji
  • Praca stała w skonsolidowanej firmie
  • Furgoneta nowoczesna, wyposażona we wszystko co niezbędne do pracy
  • Szkolenie pracownicze w zakresie doskonalenia oraz kurs j. niemieckiego w pierwszym miesiącu pracy.
  • Zakwaterowanie początkowe oraz pomoc w szukaniu zakwaterowania stałego.
  • Umowa o pracę podpisana przed rozpoczęciem pracy
  • Lokalizacja cały teren Niemczech
  • Pierwsze zakwaterowanie (2-3 miesiące) zapewnione przez firmę lecz opłacane przez pracownika. M.w. 250 euro za osobę (wliczone opłaty). Firma zapewnia pomoc w szukaniu stałego zakwaterowania.

Możliwość realizacji 3 miesięcznego kursu j. niemieckiego online:

Koszt: 95 euro/miesięcznie. Płatny w całości 3x95 euro. Po przepracowaniu 6 miesięcy zwraca się koszty kursu.

Jak wyglada dzień pracy:

  • 09:00 odbiór samochodu z centrali
  • 09:00 – 10:00 dojazd do miejsca pracy
  • 10:00 – 11:00 przerwa
  • 11:00 – 14:00 sprzedaż ( duży napływ, 1 godzina na jedzenie)
  • 14:00 – 17:30 sprzedaż ( mały napływ, 30 minut przerwy)
  • 17:30 – 19:00 sprzedaż ( duży napływ, 1 godzina na kolację)
  • 19:00 – 20:00 zwrot samochodu do centrali

Prezentacja firmy

Jestesmy firma CS-Select , zajmujemy sie rekrutacja pracownikow ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie