sprzedawca, konsultant medyczny

Ortomed Plus

31-209 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ortopedyczna poszukuje osoby do pracy na stanowisku Konsultant Medyczny – Sprzedawca w sklepie medyczno – ortopedycznym. Miejsce wykonywania pracy: Kraków Firma zajmuje się wykonywaniem zaopatrzenia ortopedycznego na indywidualne zamówienia oraz sprzedażą gotowego sprzętu. Opis stanowiska : sprzedaż zaopatrzenia ortopedycznego, medycznego i rehabilitacyjnego, obsługa programu sprzedażowego, dobór zaopatrzenia ortopedycznego oraz indywidualne doradztwo medyczne, obsługa recepcji – biura/umawianie terminów wizyt,miar ,przymiarek,odbiorów/współpraca z lekarzami /prezentacje,kontakt bezpośredni/ Oferujemy: umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie możliwość rozwoju zawodowego, szkolenie wstępne w zakresie oferowanych produktów.

Wymagania

wykształcenie kierunkowe / fizjoterapeuta, inż. biomechanik,technik ortopeda/znajomość zaopatrzenia rehabilitacyjno - ortopedycznegoobsługa komputera i urządzeń biurowychkreatywność i komunikatywnośćmile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym oraz własny samochód

Prezentacja firmy

Firma z branży ortopedycznej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi