Opis stanowiska pracy

STRUDEL FACTORY, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Sprzedawca-Kasjer w Warszawie (Centrum) do obiektu gastronomicznego ,,wypieki+wino,,

Obowiązki:
• Sprawna i profesjonalna obsługa klientow
• Sprzedaz wyrobów piekarsko-ciastkarskich i produktow gastronomicznych
• Obsługa kasy fiskalnej
• Wykladanie towaru i dbanie o wygląd i ekspozycję towaru
• Utrzymywanie miejsca pracy w idealnym porządku

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Praca dwuzmianowa, ok 200 godzin miesięcznie
• Wynagrodzenie od 12zł/h oraz premii
• Bezpłatne wyżywienie
• Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych kwalifikacji
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Wymagania

• Komunikatywna znajomośc języka angielskiego
• Gotowośc do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Znajomośc systemy HACCP i BHP
• Aktualna książeczka sanitarna
• Umiejętności organizacjine, pracy w zespole, rozwiązania konfliktów
• Wysoką kulturą osobistą, odpowiedzialnośc i sumiennośc
• Niebywałą komunikatywnosc i pozytywnie nastawienie.
• Atrakcyjna prezencja

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem

Informujemy, ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Strudel Factory jest interesującym miejscem dla młodzieży i stars... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
11PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia