Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta, którego zakład zlokalizowany jest w Oławie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu poprzez uprzejmą i szybką obsługę klienta według standardów obsługi obowiązujących w sieci; dbanie o wizerunek firmy,
• obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
• uzupełnianie towaru na regałach sklepowych i stojaku kasowym wg obowiązujących w firmie zasad,
• dbanie o właściwe ułożenie towarów, ekspozycję i czystość w przydzielonych przez kierownika rejonach sklepu,
• systematyczne przeglądanie terminów przydatności do spożycia towarów znajdujących się na półce sklepowej i towarów nowo wykładanych,
• dbanie o aktualne informacje o cenie i promocjach: wymieniana etykiet cenowych na półkach, pilnowanie oznaczeń produktów promocyjnych,
• nawiązywanie kontaktu z klientem,
• udzielanie doraźnej pomocy klientom podczas zakupów, miła i szybka obsługa klientów (odpowiadanie na pytania, informowanie o promocjach, położeniu towarów itp.),
• udzielanie informacji o towarze,
• kontrola jakościowa oraz ilościowa towaru,
• utrzymywanie porządku i czystości na terenie całego sklepu i jego otoczenia
• aktywny udział w spisach inwentaryzacyjnych,

OFERUJEMY
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
• pakiet socjalny

Wymagania

• minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
• miłej aparycji, oraz wysokiej kultury osobistej,
• umiejętności organizacji pracy,
• znajomości obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
• dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
• rzetelności i uczciwości

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie