Opis stanowiska pracy

Wiodący producent wyrobów garmażeryjnych w związku z rozbudową sieci handlowej do nowo powstających punktów poszukuje:

SPRZEDAWCÓW KASJERÓW

Miejsce pracy rózne miejsca w Krakowie – ul. Zakopiańska, dzielnice- Krowodrza, Stare Miasto, Podgórze, Łagiewniki.

Do sklepów firmowych z artykułami garmażeryjnymi -sałatki, pierogi, dania gotowe, kanapki

Proponowane warunki:

• Pełny wymiar godzin
• Praca na zmiany
• wynagrodzenie godzinowe , po okeresie próbnym prowizja od sprzedaży

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy

Wymagania

• Umiejętność obsługi kasy fiskalnej

• Dyspozycyjność –praca na zmiany

• Odpowiedzialność

• Mile widziane doświadczenie : 1 rok

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta