Sprzedawca/Kasjer w sklepie z zabawkami

LeasingTeam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

 Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki pracownika:

  • aktywna sprzedaż asystowana na dziale Babies (niemowlęcym);
  • udzielanie informacji nt. produktów, produktów i aktualnych akcji w sklepie;
  • demonstrowanie montażu foteli samochodowych oraz funkcjonalności wózków;
  • dbanie o zatowarowanie, wygląd i termin ważności  produktów na regałach;
  • rozkładanie dostaw bezpośrednich od dostawców;
  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych.

Oczekiwania wobec kandydata:

  •  komunikatywność i otwartość na Klienta;
  • dynamika i energia w działaniu;
  • posiadanie wiedzy o dzieciach (etapy rozwoju, potrzeby itp.);
  • doświadczenie w dziale sprzedaży mile widziane.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pracę na 1/2 lub 3/4 etatu;
  • stawkę 13 zł brutto/h;
  • szkolenia wdrożeniowe i produktowe;
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w przyjaznym otoczeniu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508 075 444.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne