Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.

Miejsce pracy: Market w Skierniewicach, ul. Wyszyńskiego 13/15

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:

Twoim zadaniem będzie dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru, zatowarowanie sklepu, przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych, jak również dbanie o uprzejmą obsługę klienta. W Twoich rękach będzie świeżość i jakość naszych produktów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości zasad obsługi klienta
  • Sumienności i zaangażowania
  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej, która będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy Ci:

  • Odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
  • Rozwój poprzez różnorodność zadań
  • Zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
  • Dynamikę pracy w zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.
Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym na wskazany adres. Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."