SPRZEDAWCA INTERNETU I TELEWIZJI DLA KLIENTOW INDYWIDUALNYCH

P.H.U. AL-MA

Cały Śląsk, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób gotowych do:

-aktywnego pozyskiwania klientów
-doradztwa w zakresie usług telekomunikacyjnych Netia
-realizacji założonych celów

Zapraszamy do współpracy kandydatów, którzy:

-posiadają doświadczenie w sprzedaży lub chcą je zdobyć
-lubią i potrafią rozmawiać z ludźmi
-chcą zarabiać i rozwijać swoje umiejętności

Otrzymasz od nas:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-profesjonalne szkolenia realizowane przez wewnętrznych Trenerów
-wysokie prowizje i konkursy motywacyjne
-podstawę
-elastyczne godziny pracy – sam decydujesz kiedy pracujesz
-dostęp do floty samochodowej dla najlepszych

Cv proszę przesłać mailowo z klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

W naszej firmie jest miejsce dla osób o różnych zawodach, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi