Sprzedawca Handlowiec

Majic

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Majic
Firma Majic Paints jest importerem najwyższej jakości profesjonalnych farb, lakierów, impregnatów (Majic Paints)oraz narzędzi malarskich (Wooster) z USA. Sklep oferuje chemię budowlaną, artykuły dekoracyjne do wykończenia pomieszczeń.
Sprzedawca-Handlowiec
Miejsce pracy: Kraków (południe)
Region: małopolskie
Numer referencyjny: 255
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
bezpośrednią obsługę klienta
przygotowanie towaru do sprzedaży
udzielanie pełnej informacji o sprzedawanych towarach
obsługę stanowiska kasowego
bieżące uzupełnianie asortymentu sprzedawanego towaru
pozyskiwanie nowych klientów „w terenie”
podtrzymywanie kontaktów z klientami
Wymagania:
wykształcenie min. średnie
potencjał handlowy, poparty doświadczeniem w sprzedaży produktów i/lub usług
doświadczenie w handlu, mile widziane w branży budowlanej
łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich i utrzymywania dobrych relacji
dyspozycyjność
znajomość edytorów tekstowych (MS Word lub OO Writer) oraz arkuszy kalkulacyjnych (MS Excel lub OO Calc)
znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
samodzielność w działaniu
obsługa programów CRM
komunikatywność
zaangażowanie
dbanie o wizerunek estetyczny firmy
uprzejmość i pogoda ducha
niekaralność
uczciwość
prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
umowę o pracę
pracę dla znanej marki
możliwość zdobycia doświadczenia
profesjonalne szkolenia
możliwość awansu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Majic<br/>Firma Majic Paints jest importerem najwyższej jakości p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 600PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie