Sprzedawca - Handlowiec - Sklep Internetowy (IT/RTV/AGD/FOTO)

IT Investments

Warszawa, 03-119, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sprzedawca - Handlowiec - Sklep Internetowy

 Miejsce: Warszawa - Białołęka

Opis stanowiska

Do zadań pracownika na tym stanowisku będzie bieżący kontakt z klientami sklepu internetowego z branży IT. Podstawowymi obowiązkami będzie obsługa telefoniczna oraz e-mailowa klientów, jak i również przyjmowanie zamówień oraz doradztwo i sprzedaż produktów z oferty sklepu.

Zakres obowiązków

  • Telefoniczna i E-mailowa obsługa klienta
  • Udzielanie informacji o dostępności towarów, terminach oraz statusach wysyłek
  • Udzielanie informacji technicznych z zakresu sprzętu głównie sprzętu IT (ew. FOTO/RTV/AGD)
  • Przyjmowanie zamówień
  • Doradztwo i sprzedaż produktów z oferty

Mile widziane

  • wysoki poziom wiedzy technicznej w zakresie produktów IT (ew. FOTO/RTV/AGD)
  • zainteresowanie sprzętem IT(ew. FOTO/RTV/AGD) oraz nowymi technologiami IT (ew. FOTO/RTV/AGD)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość programu księgowo/magazynowego np. WFMAG

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji
  • pracę w młodym zespole
  • pracę w godzinach 10:00-18:00
  • motywujące wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji

Atrakcyjne miejsce pracy w innowacyjnym przedsiębiorstwie. Jesteśmy młodym, zgranym zespołem z indywidualnymi perspektywami rozwoju.

 Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia

Wymagania

Wymagania

  • wiedza techniczna w zakresie produktów IT (ew. FOTO/RTV/AGD)
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy
  • poprawna pisownia oraz dykcja

Prezentacja firmy

Sklep Internetowy Skleplaptopy.pl powstał z myślą o wszystkich, którzy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż