Sprzedawca / Handlowiec odzieży w Hurtowni.

Megi Sp. z o.o.

Wólka Kosowska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Megi - Hurtownia odzieży damskiej

Poszukujemy trzech otwartych, chętnych do pracy i komunikatywnych sprzedawców / handlowców odzieży w hurtowni w Wólce Kosowskiej (EACC Box2 D07).

Oferujemy możliwość zamieszkania w domu, na okres zatrudnienia, w miejscowości Raszyn (3 sypialnie) oraz jeden samochód służbowy na dojazdy razem do pracy - bez dodatkowych opłat.

Mile widziane:

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

- znajomośc języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym.

- znajomość języka tureckiego.

- prawo jazdy kategorii B.

Wymagania:

- zainteresowanie i wiedza na temat odzieży damskiej

- kultura osobista

- cierpliwość

- doświadczenie w handlu hurtowym lub detalicznym

- odwaga w podejmowaniu nowych zadań

- znajomość programów z Microsoft Office.

Godziny pracy:

- Pon-Pt: 6:00 / 7:00 - 16:00

- Sobota: 6:00 - 14:00

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów w sklepie / sprzedaż bezpośrednia

- kontakt ze stałymi klientami drogą elektroniczną

- dbanie o czystość i porządek wystawy.

- zmiana ekspozycji

- fakturowanie

- obsługa programu magazynowania.

Nasza firma - Megi Sp. z o.o. jest pionierem w sprzedaży hurtowej odzieży damskiej w Polsce. Naszymi klientami są ludzie z całej Europy. Pragniemy stworzyć profesjonalną kadrę sprzedawców, która przysporzy się do dalszego rozwoju naszej marki.

Oferowana przez nas posada jest pracą stałą, skierowaną do osób zainteresowanych długoterminową pracą. Prosimy przesyłać maile z CV na nasz adres mailowy w formacie PDF.

Prezentacja firmy

Pionier w sprzedaży hurtowej odzieży damskiej w Polsce działająca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie