Opis stanowiska pracy

Zatrudnię osobę na stanowisko sprzedawcy rajstop na wyspie w Galerii Lwowskiej w Zamościu, na umowa zlecenie w pełnym wymiarze godzin. Jako Sprzedawca odpowiedzialna będziesz za aktywną sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę, obsługę Klienta w zgodzie ze standardami firmy, dbanie o wygląd i wystrój wyspy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem

Wymagania

Obsługa kasy fiskalnej

Prezentacja firmy

Produkcja oraz sprzedaż wyrobów pończoszniczych oraz skarpet.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
7PLN - 9PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
od obrotu
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie