Sprzedawca Franczyzy / Przedstawiciel Handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: SFR

Zadania:

Prezentowanie oferty i sprzedaż koncepcji franczyzy właścicielom sklepów/punktów sprzedaży w województwie śląskim,

Zachęcanie właścicieli punktów sprzedaży do dołączenie do sieci sklepów,

Realizacja indywidualnych planów sprzedaży,

Aktywne pozyskiwanie sklepów do sieci,

Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,

Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Raportowanie wyników 2 razy w tygodniu za pomocą przygotowanego formatu raportowego.

Nasze wymagania:

Wykształcenie – minimum średnie,

Umiejętności komunikacyjne,

Umiejętność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych (w tym przypadku z właścicielami sklepów/punktów sprzedaży),

Wysoka kultura osobista,

Cierpliwość i opanowanie,

Ambicja, samodyscyplina, motywacja, chęć dążenia do zamierzonego celu,

Umiejętność organizacji pracy bez bezpośredniego nadzoru,

Zorientowanie na cel i wyniki,

Mile widziana znajomość technik sprzedaży bezpośredniej – nie jest to wymóg!

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem handlu hurtowego oraz detalicznego, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

Umowę zlecenie z pełnym ZUS-em (w przypadku studentów lub osób zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę oferujemy umowę bez ZUS-u),

Motywujące i jasno określone wynagrodzenie premiowe (tyle ile zdobędziesz sklepów, tyle otrzymasz wynagrodzenia) bez względu czy zrealizujesz założony plan sprzedaży!

Profesjonalne szkolenia wstępne i cykliczne - produktowe, negocjacyjne, szkolenie z technik sprzedaży bezpośredniej – nie musisz mieć doświadczenia,

Materiały handlowe - wyposażenie w katalogi produktowe sieci, wizytówki imienne, gazetki promocyjne,

Pracę pełną wyzwań i możliwości,

Dla najlepszych – umowę o pracę w strukturach naszego Klienta!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.