Opis stanowiska pracy

W Europie jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród sieci handlowych w branży elektroniki użytkowej. W naszych marketach w 15 krajach zatrudniamy ponad 30 000 pracowników a osiągany przez nas obrót sprzedaży netto liczy się w miliardach euro.

Od piętnastu lat odnosimy sukcesy także na rynku polskim.

Aktualnie do naszego sklepu w Piotrków Trybunalski, przy ul.Słowackiego 123 w Galerii FOCUS MALL poszukujemy zdolnych i zaangażowanych osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA Dział AGD

Opis stanowiska

  • budowanie przewagi rynkowej poprzez nową jakość standardów obsługi Klienta
  • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług oferowanych przez firmę
  • nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientem i zapewnianie obsługi po sprzedażowej
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • prezentacja towaru, dbałość o ofertę

Wymagania

  • pasja, energia, inicjatywa
  • otwartość i umiejętność komunikowania się
  • łatwość przyswajania specjalistycznej wiedzy
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • silna orientacja na realizację celów
  • dobra prezencja
  • wykształcenie minimum średnie
  • biegła obsługa komputera
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
  • motywujący system premii uzależniony od stopnia realizacji wyznaczonych celów
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeśli jesteś osobą aktywną, lubisz sprzedaż i kontakt z Klientem, szukasz ciekawego, pełnego wyzwań zajęcia, ta oferta kierowana jest właśnie do Ciebie.

Zainteresowana/y? Zgłoś się do nas

Prezentacja firmy

Na olbrzymiej powierzchni sprzedaży znajdziesz u nas najnowszy sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie