Sprzedawca ds. Obsługi Klienta Detalicznego - staż

Euro-Granit

48-314 Pakosławice, opolskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA EGA to sieć polskich hurtowni kamienia obsługujących sektor kamieniarski oraz inwestycyjny. Lider na rynku kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych oraz spieków.

W chwili obecnej poszukujemy stażysty na stanowisko SPRZEDAWCA DS. OBSŁUGI KLIENTA DETALICZNEGO.

Miejsce pracy: Strobice k/Nysy.

Rodzaj umowy: staż, następnie Umowa o Pracę.

Jeśli:
• posiadasz umiejętności sprzedażowe
• jesteś pozytywnie nastawiony do siebie i świata
• lubisz wyzwania
• jesteś konsekwentny i potrafisz poprowadzić sprawę od początku do końca
• jesteś zorganizowany i samodzielny

skontaktuj się z nami.

Zakres obowiązków:
• bezpośrednia obsługa klientów detalicznych
• telefoniczna/mailowa obsługa klientów z branż preferowanych (architekci, studia kuchenne, studia meblowe itp.)
• przedstawianie oferty handlowej
• przygotowywanie kosztorysów
• realizacja wszystkich etapów sprzedażowych
• opieka nad małymi inwestycjami przy współpracy z partnerami biznesowymi (kamieniarzami, montażystami, itp.)
• doradztwo w zakresie oferowanych produktów
• przygotowywanie raportów sprzedaży

Wymagania

Wymagania:
• umiejętności sprzedażowe
• umiejętności matematyczne w stopniu umożliwiającym przygotowywanie wycen
• umiejętność obsługi MS Office
• dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i dokładność
• wysoka kultura osobista
• umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole
• konsekwencja w działaniu
• łatwość przyswajania nowych zagadnień i stała chęć nauki

Mile widziane:
• znajomość branży kamieniarskiej
• wykształcenie kierunkowe lub związane z projektowaniem wnętrz

Oferujemy:
• interesującą pracę w stabilnej firmie (po zakończeniu stażu)
• możliwość rozwoju zawodowego
• motywacyjny system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) z nazwą stanowiska w tytule maila, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883”

Prezentacja firmy

GRUPA EGA to sieć polskich hurtowni kamienia obsługujących sektor kamien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie