Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca/doradca klienta w sklepie stacjonarnym:

- branża kosmetyczna

- miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Szukamy osoby:

- odpowiedzialnej

- zmotywowanej do pracy i zaangażowanej

- o wysokiej kulturze osobistej

- otwartej i kontaktowej, z poczuciem humoru

- umiejącej radzić sobie w sytuacjach stresowych

Poprzednie doświadczenie w branży kosmetycznej lub sprzedaży nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę

- pracę od poniedziałku do piątku (+ soboty do uzgodnienia)

- wsparcie doświadczonych pracowników

- pracę w zgranym i sympatycznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Firma z branży kosmetycznej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta