Sprzedawca/Doradca klienta

Amaral Agencja Reklamowa

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawcy na stoisko handlowe typu "wyspa" z artykułami niemowlęcymi i dziecięcymi w Galerii Białej (ul. Cz. Miłosza 2, Białystok).

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

- Kompleksowa obsługa klienta, sprzedaż;

- Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych;

- Dbanie o czystość i ekspozycję miejsca pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

- Dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym oraz w dnie weekendowe);

- Komunikatywności i otwartości;

- Znajomości podstawowych standardów obsługi klienta;

- Znajomości obsługi komputera, kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych;

- Wysokiej kultury osobistej oraz pogodnego nastawienia.

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe;

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

- Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

AMARAL to agencja interaktywna full-service świadcząca kompleksow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie