Sprzedawca - doradca klienta w salonie firmowym Lavard w CM Nadarzyn

Ellstone Sp. z o.o.

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradca Klienta w Salonie Firmowym będzie odpowiedzialna za:

- Profesjonalną obsługę Klientów
- Stałą kontrolę jakości i wyników pracy (praca w oparciu o wskaźniki)
- Dbałość o bardzo dobry wizerunek salonu firmowego
- Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- Orientacji na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych
- Rozwiniętej umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów
- Doświadczenia w branży
- Umiejętności komunikacji w kontaktach z Klientem
- Entuzjazmu oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki
- Samodzielności i dobrej organizacji pracy
- Kreatywności i dynamiki w działaniu
- Znajomości obsługi komputera
- Umiejętności zarządzania sobą i ludźmi
- Doświadczenie w wykonaniu poprawek krawieckich będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

ELLSTONE to marka oferująca ponadczasowe komplementarne kolekcje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia dodatkowa uzależniona od wyników
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie