sprzedawca do sklepu motocyklowego

Motoport

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu motocyklowego w Częstochowie

obowiązki:

• Sprzedaż motocykli, akcesoriów oraz odzieży motocyklowej w sklepie stacjonarnym
• Zarządzanie i administracja: sklepem internetowym, portalami społecznościowymi (tworzenie i redagowanie opisów, obróbka i dodawanie zdjęć), aukcjami Allegro, wysyłka paczek do klientów,
• Kontrolowanie kosztów sklepu, stanów magazynowych,
• Monitorowanie rynku i wpływ na sprzedawany asortyment,
• Dbanie o wystrój i porządek sklepu,
• Kompletowanie i prawidłowy obieg dokumentów,
• Raportowanie osiągniętych wyników

oczekiwania:

• Wykształcenie co najmniej średnie,
• Nienaganna polszczyzna w mowie i piśmie,
• Dobra organizacja pracy,
• Entuzjazm w działaniu, obowiązkowość, dokładność i uczciwość,
• Doświadczenie w branży handlowej,
• Znajomość branży motocyklowej,
• Prawo jazdy kat. A, B,
• Własny motocykl będzie dodatkowym atutem

oferujemy:

• Stałą pracę w atrakcyjnej branży,
• Samodzielne stanowisko z dużym wachlarzem możliwości,
• Dobre warunki pracy,
• Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

Motoport sklep i serwis motocyklowy. Import motocykli.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 850PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie