Sprzedawca części zamiennych CLAAS KUHN i inne

Ambroży Sp. z o.o.

Prusice Bierutów, dolnośląskie

Od: Ambroży Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Prusice Bierutów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Rolnictwo

Firma Ambroży Sp. z o. o. zatrudni pracownika działu części zamiennych do maszyn rolniczych w nowopowstającym salonie sprzedaży maszyn rolniczych CLAAS w Prusicach. Do czasu powstania punktu w Prusicach sprzedawca będzie praował jako terenowy przedstawiciel ds. sprzedaży części na terenie powiatu trzebnickiego oraz rawickiego lub stacjonarnie w miejscowości Bierutów.

Warunkiem koniecznym jest doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku lub bardzo dobra znajomość budowy maszyn.

Opis stanowiska:

• Sprzedaż części zamiennych do wszystkich typów maszyn rolniczych - główne marki CLAAS i KUHN

• Realizowanie założonych celów sprzedażowych

• Kształtowanie pozytywnego wizerunku marki firmy na podległym terenie

• Bieżące raportowanie i monitorowanie rynku

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy/handlowca

• Znajomość branży rolniczej

• Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

• Umiejętność budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientem

• Umiejętność tworzenia ofert handlowych

• Zorientowanie na wynik

• Prawo jazdy kategorii B.