Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/04/2017.

SPRZEDAWCA CCC

TORUŃ, kujawsko-pomorskie

CCC S.A.

Opis stanowiska pracy

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • profesjonalną, zgodną ze standardami obsługę klienta,
  • rozkładanie i uzupełnianie towaru w salonie,
  • zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję klientów,
  • znajomość standardów ekspozycji towaru i umiejętność ich wykorzystania,
  • dbanie o wizerunek sieci ccc,
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu zintegrowanego i efektywnego zespołu.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY SPEŁNIENIA NASTĘPUJĄCYCH WYMAGAŃ:

  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • optymistyczne nastawienie do życia,
  • entuzjazm i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność (praca na zmiany i w weekendy),
  • zainteresowanie aktualnymi trendami mody.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • satysfakcję zawodową,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania

w związku z szeroką ekspansją proponujemy zatrudnienie na stanowisku:

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i największym jego... producentem w Polsce. CCC od wielu lat dba o to, aby zapewnić klientom szeroką ofertę obuwia w atrakcyjnych cenach. Dbając o cenę, staramy się jednocześnie sprostać wymaganiom co do jakości oferowanych produktów i gustom klientów. Mając możliwość wpływu na etapie powstawania kolekcji, dbamy o dobór najlepszych materiałów do ich produkcji, aby zadowolić naszych klientów. Firma CCC oferuje duży wybór różnorodnych modeli i marek obuwia, w tym również obuwia sportowego oraz dziecięcego. Każda kolekcja obejmuje modele casualowe w modnych fasonach i kolorach, jak i eleganckie klasyczne obuwie dla kobiet i mężczyzn. Jednocześnie CCC pamięta o swoich najmłodszych klientach, oferując w sprzedaży szeroką gamę obuwia dziecięcego w najróżniejszych wzorach. W okresie jednego sezonu firma oferuje blisko trzy tysiące wzorów obuwia i torebek. Grupa posiada łącznie 67 zarejestrowanych marek towarowych - najbardziej popularną marką sprzedawaną przez CCC jest marka Lasocki, dostępna zarówno w salonach CCC, jak i firmowych salonach Lasocki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel