SPRZEDAWCA Bielsko - Biała

OTTO Work Force

Bielsko-Biała, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.
Obecnie dla naszego klienta - poszukujemy pracowników na stanowisko:
SPRZEDAWCA BIELSKO - BIAŁA

Nr ref.: SP/03/2017/MO

OBOWIĄZKI:

• Sprzedaż produktów marek firmy
• Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie;
• Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach;
• Dbanie o ekspozycję towarów oraz utrzymywanie porządku i wizerunku zgodnego ze standardami firmy;

WYMAGANIA

• Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem;
• Nastawienie na realizację celów;
• Dyspozycyjność
• Mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta;

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po 3 miesiącach możliwa umowa o pracę)
• Stałe wynagrodzenie (14 zł brutto/h) + system premiowy
• Pakiet szkoleń wdrażających;
• Pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.