Sprzątanie, praca od zaraz! - Lublin

Team Work Sp. z o.o.

20-388 LUBLIN, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Team Work (numer Certyfikatu 10134) poszukuje dla jednego ze swoich Klientów, pracowników do sprzątania. Lekkie prace, możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferta pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:
- sprzątanie wyznaczonego obszaru.

Oferujemy;
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- elastyczny grafik z możliwością wyboru dniu i zmian,
- terminową wypłatę wynagrodzenia,
- stawkę godzinową.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi przez nas kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz,
- statusu ucznia lub studenta oraz wiek 18-26 lat,
- dokładność i sumienność

Prezentacja firmy

Agencja Zatrudnienia Team Work, numer certyfikatu 10134. <br/> <br/>Jedn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta