Sprzątanie pomieszczeń biurowych

NITAI Sp. z o.o.

53-658 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sprzątnie pomieszczeń biurowych nie ma przed tobą tajemnic? Robisz to energicznie i dokładnie? Jesteś osobą punktualną? Jeśli tak, to znaczy, że szukamy właśnie ciebie. Mamy do regularnego sprzątania przestrzeń biurową w hurtowni kosmetyków. Praca dorywcza w bliskiej okolicy pętli Kowale.

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV poprzez formularz kontaktowy.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw
Nr 133 Poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Podróże to nasza pasja. Nie korzystamy jednak z ofert biur podróż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne