Sprzątanie i koordynowanie prac

Clean Day

Warszawa, 02-758, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma sprzątająca zatrudni panią do sprzątania i koordynowania prac.

Praca przewidziana na 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.

Osoba na tym stanowisko odpowiedzialna będzie za organizację pracy pracowników firmy sprzątającej i sprzątanie biur.

Wymagania

Wymagana jet dobra organizacja pracy własnej i grupy, elastyczność (praca na obiektach w różnych częściach Warszawy). Mile widziane prawo jazdy.

Prezentacja firmy

Firma sprzątająca Clean Day jest dostawcą usług sprzątających na terenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 700PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne