Sprzątanie domków letniskowych

InterKadra Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Francja

Miejsce pracy: Francja (ok. 50 km od Paryża)
Rozpoczęcie pracy : 22/02/2016
Długość kontraktu: do 1/11/2016

Wymagania :
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego
- chęć do pracy

Obowiązki:
- Sprzątanie domków letniskowych, kempingów oraz terenów ośrodka wypoczynkowego

Oferujemy :
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.