Sprzątanie - Czeladź

OTTO Work Force

Czeladź, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Czeladź

OTTO Polska Sp. z o.o.(nr rej. 2590), jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzątanie
Nr ref.: AM/SM/07/2016

Opis stanowiska:
- obsługa maszyny sprzątającej,
- dbanie o czystość w budynku administracji,
- dbanie o czystość w pomieszczeniach magazynowych,
- ścieranie na mokro kurzy z mebli, szafek, stołów,
- sprzątanie łazienek,
- prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- chęć i motywacja do pracy,
- dokładność, sumienność,
- mile widziany status osoby uczącej się.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres minimum 1 miesiąca,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość zdobycia doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.