Sprzątanie biura

Softnauts

31-159 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy solidnej, dokładnej i rzetelnej osoby do sprzątania biura w okolicy Nowego Kleparza.

Wymiar pracy to około 8-10 h / tydz (sprzątanie 3 razy w tygodniu), więc byłaby to praca dodatkowa, najlepiej dla osoby mieszkającej w pobliżu.

Poszukujemy osoby zainteresowanej dłuższą współpracą. Doświadczenie w sprzątaniu biur mile widziane, ale równie dobrze wystarczy sumienność i dokładność. Mile widziany status studenta, jednak nie jest to wymóg.

Przy aplikacji prosimy o podanie:

- kilku słów o sobie,

- dyspozycyjność (jakie dni/godziny byłyby najbardziej odpowiednie),

- proponowana stawka netto za godzinę pracy.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Wymagania

- dokładność, solidność

- mile widziane doświadczenie w sprzątaniu biur/mieszkań

Prezentacja firmy

Softnauts to firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji inter... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta