Sprzątanie biura, Warszawa Mokotów

Michał Zieliński

Warszawa, 00-173, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osoby do kompleksowego sprzątania biura. Nakład pracy 4 godziny dziennie, w godzinach do wyboru, miedzy 17.30 a 23.00 od poniedziałku do piątku. Biuro mieści się na Mokotowie ( okolice metra Wilanowska)

Oferujemy:
Wynagrodzenie miesięczne 800 - 900 brutto
Umowa zlecenie lub o dzieło,
Praca w bardzo miłej atmosferze,
Doskonały sposób na dorobienie do pensji dla osób pracujących w innym miejscu,
Wielomiesięczną współpracę

Wymagania

Uczciwości, sumienności i zaangażowania,
Doświadczenie w sprzątaniu będzie dodatkowym atutem,
Dyspozycyjności w godzinach wieczornych,
Preferujemy osoby pracujące na podstawie umowy o pracę w innym miejscu w pełnym wymiarze godzin, lub na podstawie umowy zlecenie,

Prezentacja firmy

<br/> czysto.warszawa.pl jest firmą sprzątającą działająca na rynku W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
czas nieokreslony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
800PLN - 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Inne